O Renatě · Jóga · Masáže · Kontakt

Hluboká láska a radost z pohybu provází Renatu cestou jógy a přírodní medicíny již od dětství. Když se projevilo její pohybové nadání, začala ho rozvíjet v oblasti tance, později však objevila zázračné účinky jógových ásan, našla v nich hlubší smysl a od té doby jí činí nesmírnou radost sdílet svá poznání s ostatními a pomáhat jim tak k lepšímu životu.

Za posledních 11 let získala mnoho cenných zkušeností z našich i světových relaxačních center, seminářů lámů, budhistických chrámů a z kurzů jogínských mistrů. Nejvíce ji ovlivnil a inspiroval intenzivní trénink pro lektory jógy se Sri Dharma Mittrou, autorem knihy 608 Yoga Poses, který strávil většinu svého života šířením prastarých znalostí, jak dosáhnout zářivého zdraví i duchovního rozvoje, a ve svých více než osmdesáti letech je živým důkazem toho, že jóga má nesmírnou moc "zastavit čas" jako všem dostupný elixír mládí.

Do tajemství akupresury a thajských masáží Renatu zasvětila Jangira Traditional Thai Massage school v severothajském městě Chang Maii, kde získala potřebnou praxi a také certifikát. Později absolvovala kurz Reiki v Body & Mind Healing School a kurzy zdravého vaření u May Kaidee. Po návratu studovala na Masérské škole Mgr. Romana Šimáčka v Brně - Kohoutovicích, kde získala osvědčení o rekvalifikaci pro práci profesionálního maséra se zaměřením na sportovní a rekondiční masáže. Následně absolvovala kurz Manuální lymfodrenáže na Dexter Academy v Praze, kde obdržela certifikát s mezinárodní akreditací. Působila mj. ve Spa & Beauty Clinic Holmes Place (OC Nový Smíchov), v Normans Fitness a v současné době ji najdete v Jeremi sportu (Jeremiášova 2, Praha 5).

Renata cítí hlubokou vděčnost vůči všem svým učitelům, kteří jí pomohli svými zkušenostmi k poznání různých stylů jógy i masáží, prohloubili její znalosti reiki, anatomie, ortopedie, dermatologie, kineziologie a nadále ji inspirují. Velmi si váží možnosti učit se od lektorů mnoha odlišných přístupů i filozofií z různých koutů světa, neboť jejich rady hrají velkou roli v její praxi.

• Yoga Sanctuary / Sherry Goldstein, Sri Dharma Mittra - Soft Yoga, Hatha Yoga, Las Vegas, USA
• Bikram Yoga Las Vegas / Zeek Vincent, Vladimir Tourkov, Liz Steers - Moksha & Bikram Yoga, LV, USA
• Wild Rose Yoga / Kimberly Grace, Emily Baxter, Poncho Cotier - Flow & Fly, Acro Yoga, Chiang Mai, Thajsko
• The Yoga Studio / Mel Campbell - Ashtanga Vinyasa, Chiang Mai, Thajsko
• Thanya Yoga - Ashtanga Vinyasa dle Institutu přírodní medicíny v Nepálu, Chiang Mai, Thajsko
• Jangira Traditional Thai Massage school / Jangira a Aphian Chankaewmun - Chiang Mai, Thajsko
• Body & Mind Healing School / Rod Savvides - Chiang Mai, Thajsko
• Kamila Lišková - diplomovaná masérka a fyzioterapeutka, Brno
• MUDr. Miluše Jurášková - vedoucí lékařka a zástupce primáře na rehabilitačním oddělení FN Bohunice, Brno
• MUDr. Kateřina Moráňová - primářka kliniky neurologie, rehabilitace, algesiologie, Brno
• MUDr. Monika Trubáková - lékařka rehabilitačního odd. FN Bohunice, Brno
• Hana Váchová - specialista na manuální lymfodrenáže, Klinika rehabilitace FN 2. LF UK, Praha - Motol